Leave us a messageWe're available to help you
Consultant

Sorry

There is nobody online. Fill out the form below so we can contact you.

Thanks

Thank you for filling out the information, we will get in touch with you.

Job site for the catering sector

Nieuw item
Nieuw item
Job search
logo

Chef kok

Company

Brasserie Monico Meir is gelegen in commerciële centrum van Antwerpen. Een gezellige dagzaak met de focus op kwalitatieve service van ontbijt, lunch en tea time. Wij ontvangen een groot deel winkelend publiek maar beschikken ook over een aanzienlijk groot vast cliënteel. Iedere dag open van 08u30 tot ongeveer 20u00 Keuken Frans/Belgisch.

Tasks

Je neemt de leiding over een team van 5 personen en motiveert je collega's voor het bereiden van lekkere maaltijden. Bestellingen plaatsen van onze producten behoren tot jouw takenpakket alsook de controle die je uitvoert op de hygiëne van de keuken.

Profile

  • Je hebt een ruim 5 jaar ervaring als Chef/keukenmedewerker en je hebt vooral passie voor het koken.
  • Je bent creatief in het samenstellen van nieuwe menu's en gerechten.
  • Je hebt een neus voor organiseren en beschikt over voldoende logica om een juiste foodcost berekening te maken.
  • Je bent een echte teamplayer en stressbestendig.
  • 2 talig Frans/Nederlands is meer dan welkom

Work Schedule

Overeen te komen.

Start date

Overeen te komen

Offer

Een goed loon en een aantrekkelijk uurrooster. Monico Meir is een dagzaak dus je werkt nooit tot in de late uurtjes. En je hebt vooral erg leuke collega's.

Solliciteren

Monico Meir
tav Jaco van Rijswijk
Meir
2000 Antwerpen
t: 0475 86 06 39
m: Jaco@monicomeir.be

OF solliciteer via de button onderaan deze pagina.

Statistics

Number of pageviews: 2059

Company

Monico Meir

Publication date

08.08.2023

Jaco van Rijswijk
jaco@monicomeir.be www.monicomeir.be
Jobkitchen.be uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.
Limited use of the website