Leave us a messageNous sommes disponibles pour vous aider
Consultant

Désolé

Il n'y a personne en ligne. Remplissez le formulaire ci-dessous afin que nous puissions vous contacter.

Thanks

Thank you for filling out the information, we will get in touch with you.

Le site d'emploi dans le secteur de l’horeca

Nieuw item
Nieuw item
Recherche avancée
logo

Expediteur | Annonceur-dupliceren

Entreprise

The Jane is ondergebracht in de kapel van het 19e-eeuwse Militair Hospitaal in het Groen Kwartier van Antwerpen. In een prachtig decor staat Nick Bril aan het roer van dit ondertussen legendarisch restaurant. The Jane stal ondertussen de harten van een grote schare foodies en gastronomen en ondergaat een constante culinaire evolutie.
Met een 60-tal medewerkers, kunnen we spreken over een heuse bedrijfsstructuur die om algehele organisatie en stabiliteit vraagt. Niet altijd evident, gezien de hoge servicegraad, het werktempo en de algemene doelstellingen die de werkgever aanhoudt.

Tâches

Om onze gasten in The Jane een unieke ervaring te bezorgen, zorgt een Front-of-House-team van 14 gedreven vrienden elke dag voor een professionele, maar speelse en dynamische service.
Expeditors zorgen ervoor dat de gerechten voor een tafel tegelijkertijd klaar zijn en zorgen ervoor dat zodra het gerecht afgewerkt is, het door de bediening naar de tafel gebracht wordt, terwijl het warm en gedresseerd is. Ze hebben een uitstekend gevoel voor tijdmanagement, organisatie, situationeel bewustzijn, probleemoplossing en onwankelbare kalmte nodig, ondanks de omstandigheden.

Jouw taken:

  • het gebruik van annoncer
  • koppelstuk zijn tussen Front of House en de keuken
  • het dirigeren en leiden van de service
  • bewust zijn van wat er speelt at all times

Profil

  • Een uiterst verzorgd voorkomen
  • Je bent van nature een gastgericht persoon en stelt jezelf garant voor kwaliteit en service van het hoogste niveau
  • Met enige ervaring in een gelijkaardige functie
  • Kennis van Annoncer is een plus
  • Wanneer je een opleiding hebt genoten in restaurant management, hotel-onthaal, of dergelijke, maak je op ons een sterke indruk
  • Je spreekt beschaafd Nederlands en hebt een grondige kennis van het Engels
  • Je bent een teamplayer, die zich polyvalent inzet en een collegiale teamsfeer nastreeft
  • Oog voor detail
  • Probleemoplossend
  • Gevoel voor tijdmanagement
  • Kunnen werken onder druk
  • Bereid om te werken van donderdag tot zondag

Offre

  • We bieden je een plaats binnen een exclusief team van horeca professionals
  • Een jonge spirit, een dynamische sfeer en team work, kan je bij ons dagelijks vinden
  • Voltijds contract
  • Vaste vrije dagen op maandag, dinsdag en woensdag

Solliciteren

The Jane
tav Francheska Bril-Donze
Paradeplein 1
2018 Antwerpen

Past jouw profiel in bovenstaand voorstel, aarzel niet en stuur jouw cv en motivatiebrief naar work@thejaneantwerp.com

Of reageer via de sollicitatie buttons onderaan deze pagina.

Statistics

Number of pageviews: 1560

Société

The Jane

Date de publication

25.02.2022

Francheska Bril-Donze
work@thejaneantwerp.com www.thejaneantwerp.com
Jobkitchen.be utilise des cookies pour enregistrer certaines préférences et pour aligner les offres à vos intérêts.